Koje poznate devojke su se uključile u #NOMAKEUPSELFIE challenge

Nema ničeg lepšeg od pokazivanja svoje prirodne lepote i ostavljanja prostora koži da diše od svakodnevne šminke.

Poznate ličnosti koje su imale hrabrosti da pokrenu izazov #NoMakeupSelfie su postavile svoje selfije bez šminke na društevne mreže i time oduševile sve svoje pratioce.

Mi smo izdvojili 10 najpopularnijih slika poznatih devojaka.

Demi Lovato

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Kendall Jenner

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Gigi Hadid

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Bella Hadid

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on

Selena Gomez

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Simone Biles

A post shared by Simone Biles (@simonebiles) on

Ashley Tisdale

Zendaya

A post shared by Zendaya (@zendaya) on

Lucy Hale

A post shared by Lucy Hale (@lucyhale) on

Alicia Keys

A post shared by Alicia Keys (@aliciakeys) on

Autor: Nevena Ruvidić, UMS, Letnja škola novinarstva

Foto: Instagram

Trendi

Šta ti misliš o ovoj temi? Ostavi svoj komentar!

Tvoja adresa neće biti objavljena.